Kirjatasku

Revolutsioon konspekteerimises.

Kirjatasku on innovaatiline viis, kuidas koolis, kodus, tööl konspekteerida, kirjutisi luua või faile hallata. Kirjatasku sisaldab kõike, et selle kasutamine oleks võimalikult vaevatu. Oma miniatuur augustiga, kinnitustega sinu essentsiaalsetele õppevahenditele, kiletaskuga ning 20 vahelehega. On see ainus õppemapp mida sul õppeaastaks vaja läheb.

Lehtede Küllus 

200

Kui lehekülgede arv jõuab juba sinnamaani, siis kindel on ka edukas kirjatöö Kirjataskus. Iga lehekülg on toodetud siin samas Eestis ning siin samustest materjalidest.

Pliiatsit pole?

Kui pliiats jäi maha, pole vaja vaadata maha. Kirjataskul on kokku 5 erinevat kummipaela, et hoida ühes kohas enda vabal valikul 2 pliiatsit, valgendaja, kustukumm ning teritaja.

AUGUSTAJA

Kirjatasku üheks tugevaks küljeks saab pidada ka erilist miniatuur augustajat. Augustaja töötab osaliselt ka lehtede hoidjana, et nad liiga vabalt ringi ei lendeleks. Loomulikult suudab ta ka augustada koguni 4 lehte korraga.

Taevas on limiit.

Kirjatasku annab sulle lõpmatul hulgal võimalusi kasutamiseks. Kasuta nii nagu enda vajadustele tarvilik on ning võid kindel olla, et Kirjatasku sellega hakkama saab, olgu see eri klasside ülesannete jaotamine, mitme tunni materjali hoiustamine või midagi teist. See on Sinu Kirjatasku